Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

DULEZITE! Vypadek serveru

1 2 3 4
Jirce49
Jirce49 Godfather Level 154 11/08/2022 01:09 PM
Ano, server se zálohuje jednou za určitý čas, proto k částečném rollbacku dojde.
Už to frčí lidi, ale nějak divně, server nenaběhl tam, kde spadnul :-)Ano, server se zálohuje jednou za určitý čas, proto k částečném rollbacku dojde.
Puspa92
Puspa92 Upstanding Citizen Level 74 11/08/2022 01:10 PM
OK :-) , tak hurá všichni pařit :D
OK :-) , tak hurá všichni pařit :D
Fanda013
Fanda013 Wise one Level 121 11/08/2022 01:11 PM

Ͳҽղ Šքąէղҽʝ
Kikush
Kikush Nobody Special Level 140 11/08/2022 01:12 PM
Moc bych se do toho ještě nepouštěla, dokud niCe nevydá nějaké vyjádření. Je možné, že bude ještě nějaký rollback, nebo něco. Abys pak z toho nebyl smutný, že jsi o to přišel. :D
OK :-) , tak hurá všichni pařit :DMoc bych se do toho ještě nepouštěla, dokud niCe nevydá nějaké vyjádření. Je možné, že bude ještě nějaký rollback, nebo něco. Abys pak z toho nebyl smutný, že jsi o to přišel. :D
Giovannimenome
Giovannimenome Level 29 11/08/2022 01:14 PM
Ahoj pred výpatkom som nakúpil v hernom obchode ale nedostal som to čo som si kúpil neviem čo mám robit
Ahoj pred výpatkom som nakúpil v hernom obchode ale nedostal som to čo som si kúpil neviem čo mám robit
Jirce49
Jirce49 Godfather Level 154 11/08/2022 01:18 PM
Založ nové téma s názvem "Náhrada - <tvůj nick>" a popiš co se stalo, o co jsi přišel atd.
Ahoj pred výpatkom som nakúpil v hernom obchode ale nedostal som to čo som si kúpil neviem čo mám robitZalož nové téma s názvem "Náhrada - <tvůj nick>" a popiš co se stalo, o co jsi přišel atd.
PezotPartner
PezotPartner Upstanding Citizen Level 61 11/08/2022 02:53 PM
asi toto uz mozte locknut ked uz to ide, este pre vsetkych co o nieco prisli pocas toho tak :
asi toto uz mozte locknut ked uz to ide, este pre vsetkych co o nieco prisli pocas toho tak : Založ nové téma s názvem "Náhrada - <tvůj nick>" a popiš co se stalo, o co jsi přišel atd.
Za 1m udelam co chces
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 336 11/08/2022 05:54 PM
Servery uz nekolik hodin bezi v poradku. Doslo bohuzel k vypadku napajeni serveru a nasledne nastaly nejake komplikace s konfiguraci site. Jako kompenzaci za vypadek jsem pro vas vytvoril voucher LPKPQSDLGZ, ktery vam da 3 nahodne balicky zdarma. Omlouvame se vsem hracum za vypadek.
Servery uz nekolik hodin bezi v poradku. Doslo bohuzel k vypadku napajeni serveru a nasledne nastaly nejake komplikace s konfiguraci site.

Jako kompenzaci za vypadek jsem pro vas vytvoril voucher LPKPQSDLGZ, ktery vam da 3 nahodne balicky zdarma.

Omlouvame se vsem hracum za vypadek.
1 2 3 4
This thread has been locked.