Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

SuggestionsNávrhy na SA-MP

1... 1556 1557 1558 1559 1560... 2531
GOLDENGODMANNY
GOLDENGODMANNY Level 121 24/01/2017 11:18 PM
Přidat příkaz na zkoušku barev telefonu. Něco jako je /carcolor, /carneon atd.
Přidat příkaz na zkoušku barev telefonu.
Něco jako je /carcolor, /carneon atd.
[size=280]GOLDEN GOD[/size]

bigMANoriginal
bigMANoriginal Upstanding Citizen Level 20 25/01/2017 04:30 AM
Zatýkání, vykrádání aut s penězi apod je hrozně jednoduché, lepší by bylo aby policie musela nejdřív dotyčného zastavit. Za ten měsíc co tu hraju se mi každý den několikrát stalo, že mě někdo vykradl jen tím že když jsem kolem něj projížděl zmáčkl alt..
Zatýkání, vykrádání aut s penězi apod je hrozně jednoduché, lepší by bylo aby policie musela nejdřív dotyčného zastavit. Za ten měsíc co tu hraju se mi každý den několikrát stalo, že mě někdo vykradl jen tím že když jsem kolem něj projížděl zmáčkl alt..
Marshall
Marshall Kingpin Level 172 25/01/2017 08:11 AM
Za ten mesiac si si mohol taktiež aj všimnúť, že ak ťa niekto vykradne, máš 1 minútu na to, aby si ho zabil a získal kufrík s peniazmi späť... Práve preto bola táto funkcia pridaná, aby to nebolo také jednoduché...
Za ten měsíc co tu hraju se mi každý den několikrát stalo, že mě někdo vykradl jen tím že když jsem kolem něj projížděl zmáčkl alt..
Za ten mesiac si si mohol taktiež aj všimnúť, že ak ťa niekto vykradne, máš 1 minútu na to, aby si ho zabil a získal kufrík s peniazmi späť... Práve preto bola táto funkcia pridaná, aby to nebolo také jednoduché...
bigMANoriginal
bigMANoriginal Upstanding Citizen Level 20 25/01/2017 01:26 PM
Ono to moc dobře nefunguje, když člověk může nasednout do auta a odjet a vy v zaměstnání nemáte šanci ho dohnat, protože když vezmete jiné auto a dojedete ho, než se vrátíte zpět, mise se zruší. Nebo když moderátor (který by měl spíš motivovat ke hraní) přiletí na Jetpacku, okrade vás a střílí po vás ze střechy. Chápal bych kdyby k vykrádání potřeboval třeba zbraň, ale stačí jen někde stát a ve správnou chvíli zmáčknout tlačítko a odjet, nebo lépe uletět. To není stížnost, nevím proč ten ofenzivní přístup :)
Za ten mesiac si si mohol taktiež aj všimnúť, že ak ťa niekto vykradne, máš 1 minútu na to, aby si ho zabil a získal kufrík s peniazmi späť... Práve preto bola táto funkcia pridaná, aby to nebolo také jednoduché...Ono to moc dobře nefunguje, když člověk může nasednout do auta a odjet a vy v zaměstnání nemáte šanci ho dohnat, protože když vezmete jiné auto a dojedete ho, než se vrátíte zpět, mise se zruší. Nebo když moderátor (který by měl spíš motivovat ke hraní) přiletí na Jetpacku, okrade vás a střílí po vás ze střechy.
Chápal bych kdyby k vykrádání potřeboval třeba zbraň, ale stačí jen někde stát a ve správnou chvíli zmáčknout tlačítko a odjet, nebo lépe uletět. To není stížnost, nevím proč ten ofenzivní přístup :)
Marshall
Marshall Kingpin Level 172 25/01/2017 02:38 PM
Je vidieť, že to hráš len mesiac, ako sám tvrdíš :) i keď dátum registrácie na webe hovorí o niečom inom... keď si myslíš, že toto je príliš jednoduché predstav si, že predtým bol ten job robený tak, že hráč len stlačil ALT pri tvojom vozidle a to bolo všetko, nemal si ani šancu v misii pokračovať, zatiaľčo teraz tu možnosť máš.. Možno by sa to nechcelo len sťažovať, ale aj trochu ďakovať... čo sa týka toho: Moderátor je hráč, tak ako ty, len ma samozrejme viac príkazov a povinností, ako normálny hráč..To že má niekto vyšší post, alebo viac práv, neznamená, že nemôže robiť to, čo ostatní hráči.... je to podobné ako keby si povedal čašníčke, že nemôže chodiť do baru, lebo je to jej práca... A posledný bod tohoto príspevku, to nebol ofenzívny prístup, ale výsmech.
Je vidieť, že to hráš len mesiac, ako sám tvrdíš :) i keď dátum registrácie na webe hovorí o niečom inom... keď si myslíš, že toto je príliš jednoduché predstav si, že predtým bol ten job robený tak, že hráč len stlačil ALT pri tvojom vozidle a to bolo všetko, nemal si ani šancu v misii pokračovať, zatiaľčo teraz tu možnosť máš.. Možno by sa to nechcelo len sťažovať, ale aj trochu ďakovať... čo sa týka toho:
Nebo když moderátor (který by měl spíš motivovat ke hraní) přiletí na Jetpacku, okrade vás a střílí po vás ze střechyModerátor je hráč, tak ako ty, len ma samozrejme viac príkazov a povinností, ako normálny hráč..To že má niekto vyšší post, alebo viac práv, neznamená, že nemôže robiť to, čo ostatní hráči.... je to podobné ako keby si povedal čašníčke, že nemôže chodiť do baru, lebo je to jej práca... A posledný bod tohoto príspevku, to nebol ofenzívny prístup, ale výsmech.
Nxs
Nxs Don Level 143 25/01/2017 02:52 PM
Navrhuji, aby když si zvolíme rádio přes /radio, tak aby nepřestalo hrát po vystoupení z vozidla. Je to celkem otravné, když něco posloucháte, ale musíte náhle vystoupit z vozidla.
Navrhuji, aby když si zvolíme rádio přes /radio, tak aby nepřestalo hrát po vystoupení z vozidla. Je to celkem otravné, když něco posloucháte, ale musíte náhle vystoupit z vozidla.
S1: _nM]NxS. // S2: Nxs. // S3: Nxs. // S4: Nxs. // FiveM: Nxs
Nevíš si s něčím rady?
Užitečné návody od Nexuse | Soukromá zpráva
KarlosZ
KarlosZ Goon Level 116 25/01/2017 03:08 PM
Vytvořit novou pozici pro tvůrce eventů pro adminy, které baví dělat eventy, ale v důsledku na to nemají čas věnovat se reportům a úkonům jim uděleným.
Vytvořit novou pozici pro tvůrce eventů pro adminy, které baví dělat eventy, ale v důsledku na to nemají čas věnovat se reportům a úkonům jim uděleným.
.
little
little Level 91 25/01/2017 06:33 PM
aby se v /domy místo končí za 35 dnů ukazoval datum kdy končí třeba 25.5.2017
aby se v /domy místo končí za 35 dnů ukazoval datum kdy končí třeba 25.5.2017
s pozdravem little ( Mclittle :* )
GOLDENGODMANNY
GOLDENGODMANNY Level 121 25/01/2017 10:49 PM
Možnost přivolat si jetpack pomocí telefonu.
Možnost přivolat si jetpack pomocí telefonu.
[size=280]GOLDEN GOD[/size]

GOLDENGODMANNY
GOLDENGODMANNY Level 121 26/01/2017 11:47 AM
Předělat "značku" nemovitosti na mapě na nejakou jinou.. Pro nové nebo i starší hráče to může být dost matoucí..
Předělat "značku" nemovitosti na mapě na nejakou jinou.. Pro nové nebo i starší hráče to může být dost matoucí..
[size=280]GOLDEN GOD[/size]

1... 1556 1557 1558 1559 1560... 2531