Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Údajně používám cheaty

1
RickTWD
RickTWD Level 41 28.5.2021 15:07
Hráč novis mě dnes začal zabíjet a psát mi že mám GM kdy toto psal i do chatu. Žádný GM nepoužívám nemám a ani nevím jak to nainstalovat a kde to sehnat. Momentálně však řeším kybernetický útok na mé zařízení a to s úřadem pro informační a kybernetickou bezpečnost. Co se děje nevím. Novis považuje video: https://youtu.be/ivvtPHWn8qU za důkaz toho že cheatuju. Vzhledem k tomu že národní úřad pro informační a kybernetickou bezpečnost toto bude prověřovat a též vzhledem k tomu že poskytovatel internetu uvedl že se určitě jedná o vzdálený přístup žádám aby bylo toto bráno na vědomí a respektováno případné budoucí rozhodnutí příslušného úřadu.
Hráč novis mě dnes začal zabíjet a psát mi že mám GM kdy toto psal i do chatu. Žádný GM nepoužívám nemám a ani nevím jak to nainstalovat a kde to sehnat. Momentálně však řeším kybernetický útok na mé zařízení a to s úřadem pro informační a kybernetickou bezpečnost. Co se děje nevím. Novis považuje video: https://youtu.be/ivvtPHWn8qU za důkaz toho že cheatuju. Vzhledem k tomu že národní úřad pro informační a kybernetickou bezpečnost toto bude prověřovat a též vzhledem k tomu že poskytovatel internetu uvedl že se určitě jedná o vzdálený přístup žádám aby bylo toto bráno na vědomí a respektováno případné budoucí rozhodnutí příslušného úřadu.
Stiffy
Stiffy Administrátor Majitel filmového studia Level 142 28.5.2021 15:23
Takze nejaky hacker se rozhodl pomoci malwaru ti do pocitace dat cheaty, aby si je omylem mohl pouzivat? Ten je teda zlaty.. Nejdriv bych si zjistil na co se takovy malware pouziva nez se tu budu temi pojmy ohanet.. - k získávání osobních údajů či hesel, krádežím peněz nebo k blokování přístupu do zařízení. Doporucuji ti precist si opet podminky pouzivani. Mimochodem pamatuji si te z minuleho roku, kdy jsi se po zabanovani ohanel soudy. Mas asi hodne bujnou predstavivost. Co se tyce nahlaseni tvoji osoby, samozrejme veskere dukazy proverime a podle toho budeme jednat. Tim jak na sebe upozornujes akorat davas najevo ze jsi si vedom sveho prestupku.
Takze nejaky hacker se rozhodl pomoci malwaru ti do pocitace dat cheaty, aby si je omylem mohl pouzivat? Ten je teda zlaty..

Nejdriv bych si zjistil na co se takovy malware pouziva nez se tu budu temi pojmy ohanet.. - k získávání osobních údajů či hesel, krádežím peněz nebo k blokování přístupu do zařízení. Doporucuji ti precist si opet podminky pouzivani.

Mimochodem pamatuji si te z minuleho roku, kdy jsi se po zabanovani ohanel soudy. Mas asi hodne bujnou predstavivost.

Co se tyce nahlaseni tvoji osoby, samozrejme veskere dukazy proverime a podle toho budeme jednat. Tim jak na sebe upozornujes akorat davas najevo ze jsi si vedom sveho prestupku.
Tento text je zobrazen pouze pro administrátory
imNovis
imNovis Oblíbený hráč Level 41 28.5.2021 15:23
Žádné lagy ani záseky neovlivní příjímání damage, a i kdyby byl na tvoje zařízení prováděn útok tak přece nebudeš hrát.. slabé výmluvy
Žádné lagy ani záseky neovlivní příjímání damage, a i kdyby byl na tvoje zařízení prováděn útok tak přece nebudeš hrát.. slabé výmluvy
Hakiss
Hakiss Level 127 28.5.2021 16:15
Ty příslušnej úřade, za tyhle pohádky a bujnou fantazii ti rovnou příště napálím Ban, protože můžeš přesvědčovat hráče o svým příběhu, ale mně určitě ne kamaráde, protože jak to píšeš, takhle to opravdu nechodí ani nefunguje ty úřade, je vidět že vůbec nevíš o tom vůbec nic, vykašli se na takové pohádky, nebo ti garantuji že ti za to dám takový trest, že ti ani úřady nepomůžou. Tak mne napadá, jestli ti rovnou nemáme zakázat servery, aby si ušetřil cestu na úřady, co říkáš.
Ty příslušnej úřade, za tyhle pohádky a bujnou fantazii ti rovnou příště napálím Ban, protože můžeš přesvědčovat hráče o svým příběhu, ale mně určitě ne kamaráde, protože jak to píšeš, takhle to opravdu nechodí ani nefunguje ty úřade, je vidět že vůbec nevíš o tom vůbec nic, vykašli se na takové pohádky, nebo ti garantuji že ti za to dám takový trest, že ti ani úřady nepomůžou. Tak mne napadá, jestli ti rovnou nemáme zakázat servery, aby si ušetřil cestu na úřady, co říkáš.

Akce od Hakisse

Ber mne jaký jsem, nesnaž se mne měnit nebo poučovat a budeme si rozumět
Omm
Omm Administrátor Zlodějíček Level 116 28.5.2021 16:56
Text pro AT
Text pro AT
Tento text je zobrazen pouze pro administrátory
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 336 28.5.2021 23:55
Zvaz prosim leceni na psychiatrii.
Hráč novis mě dnes začal zabíjet a psát mi že mám GM kdy toto psal i do chatu. Žádný GM nepoužívám nemám a ani nevím jak to nainstalovat a kde to sehnat. Momentálně však řeším kybernetický útok na mé zařízení a to s úřadem pro informační a kybernetickou bezpečnost. Co se děje nevím. Novis považuje video: https://youtu.be/ivvtPHWn8qU za důkaz toho že cheatuju. Vzhledem k tomu že národní úřad pro informační a kybernetickou bezpečnost toto bude prověřovat a též vzhledem k tomu že poskytovatel internetu uvedl že se určitě jedná o vzdálený přístup žádám aby bylo toto bráno na vědomí a respektováno případné budoucí rozhodnutí příslušného úřadu.
Zvaz prosim leceni na psychiatrii.
1
Toto téma bylo zamknuto.